Follow us
Użytkowników
Nazwa użytkownika

Hasło

Rejestr

Newsletter
Twój e-mail


Obecna pogoda

Przewodnik jak kupować - dom Chorwacja, nieruchomości Chorwacja

Opis
W trzech państwach Adriatici istnieją zasadnicze różnice proceduralne dotyczące kupna – sprzedaży nieruchomości, dlatego przygotowaliśmy trzy ramowe przewodniki dla każdego kraju osobno.

    Jeśli interesuje Was jakiś region czy państwo – wybierzcie spośród linków z lewej strony, a zobaczycie wtedy, w jaki sposób kupuje się i sprzedaje nieruchomości.
 
    Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z nami, gdyż jesteśmy obecni w każdym z tych krajów i zawsze gotowi do pomocy przy kuponie lub sprzedaży nieruchomości.
Opis
Zakup nieruchomości jest dla wielu ludzi jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu. I nie mamy tu na myśli samych kwestii finansowych, ale głównie uczucia – wiemy w agencji, jak ludzie to przeżywają, a i sami znamy to z własnych doświadczeń. Wiemy, co to znaczy spędzić dni, tygodnie czy miesiące na poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości.
 
    Często różne sytuacje przyprawiają nas wtedy o ból głowy, bezsenność, stres… Tymczasem, wierzcie nam, że zakup nieruchomości może być najpiękniejszym wydarzeniem w życiu, ale tylko wtedy, gdy znajdziecie profesjonalnego agenta nieruchomości.
 
    Wszyscy życzymy Wam z serca znalezienia odpowiedniej dla Was i Waszej rodziny nieruchomości, i tego, abyście najlepsze swe chwile spędzili tu, pod złotym adriatyckim słońcem.
 
    
Opis
Zanim zdecydujecie o zakupie, usiądźcie i porozmawiajcie o tym. Jeżeli macie ochotę, umówcie się z nami na spotkanie i razem omówimy Wasze oczekiwania, ustalimy lokalizację, wstępnie cenę… W oparciu o te informacje zaproponujemy Wam coś z naszej oferty, a dzięki tej stronie internetowej sami możecie coś znaleźć.
 
    Z doświadczeń naszych wynika, że warto jest wiedzieć, czego klient na pewno nie chce – bo najgorzej jest stale proponować coś, co klientowi nie odpowiada. Dlatego zawsze prosimy o jasne i otwarte sprecyzowanie swoich oczekiwań.
 
Zakup nieruchomości musi być wspólną rodzinną decyzją. Aby uniknąć w przyszłości nieporozumień i niezadowolenia należy w proces zakupu włączyć całą rodzinę.
Opis
Zanim zdecydujecie o inwestowaniu w jakiejś okolicy, dowiedzcie się czegoś o niej. Musicie być pewni, że właśnie tu będziecie mogli mieszkać.
 
Często można trafić na lepszą i tańszą nieruchomość właśnie w strefie C. Tu nieruchomości są tańsze i nadal w znacznej bliskości od morza.
 
     Zastanówcie się, co jest dla Was ważniejsze – lokalizacja czy cena? I to i to jest ważne, ale co jest dla Was ważniejsze? Jeżeli lokalizacja jest dla Was ważniejsza, wtedy cena jest za wysoka.
 
Jeżeli ważna jest cena, wtedy może nie odpowiadać lokalizacja…
 
Tak – to trudna decyzja, kupić dobrą nieruchomość, na to trzeba mieć trochę czasu i rzecz dobrze przemyśleć.Opis
Jeżeli znajdziecie właściwą dla siebie nieruchomość musicie zaproponować najwyższą cenę, którą jesteście w stanie zaakceptować. Gdy dogadacie się z właścicielami – nieruchomość jest Wasza.
 
    Jednak dopóki nie podpiszecie wszystkich potrzebnych dokumentów, nie wpłacicie wymaganych należności – nie zostaniecie formalnymi właścicielami. Powinniście mieć zawsze obok siebie ludzi, którzy mogliby Wam służyć radą.
 
    W agencji zatrudniamy prawników, fachowców różnych dziedzin, którzy przeprowadzą Was przez cały ten proces.
Opis
Potencjalni nabywcy nieruchomości zakupywanych w celu prowadzenia działalności powinni oprócz zapoznania się z informacjami zawartymi na stronach internetowych, obowiązkowo skontaktować się z naszymi agentami.
 
„Opowieść” o wybranej nieruchomości – hotelu, budynku, dużej parceli budowlanej – jest o wiele bardziej obszerna niż informacje, które możemy zamieścić w internecie.

    Zgodnie z Waszymi wymaganiami, gdy będzie to konieczne, możemy dokonać dla Was profesjonalnej analizy i badań wykorzystując naszą aktualną wiedzę fachową i zdolność podejmowania kompetentnych i fachowych decyzji.
 
    W przypadku bardziej złożonych oczekiwań i wymagań klienta - jesteśmy w stanie dokonać konsultacji nabywanego obiektu u specjalistów wysokiej klasy, pracowników naukowych wyższych uczelni lub doświadczonych przedsiębiorców.
 
Przy naszej pomocy kupno nieruchomości tego typu będzie łatwiejsze i pewniejsze.
Szybkie wyszukiwanie
Rodzaj nieruchomości
Kraj

Cena
Od Do
Wielkość
Od Do m2

WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE
Najciekawsze oferty
Willa A - Central
Brac Island
280m2
620,000€
Apartament A - Central
TROGIR
70m2
150,000€
Willa A - Central
TROGIR
400m2
2,200,000€
Tereny budowlane A - Central
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Dom z kamienia A - Central
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartament A - Central
KAŠTELA
102m2
136,000€
Dom z kamienia A - Central
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartament A - Central
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Central
KAŠTELA
300m2
330,000€
Dom A - Central
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Central
ZADAR
140m2
158,000€
Willa A - Central
TROGIR
150m2
350,000€
Willa A - Central
ZADAR
280m2
475,000€