Follow us
Użytkowników
Nazwa użytkownika

Hasło

Rejestr

Newsletter
Twój e-mail


Obecna pogoda

Witamy i gratulujemy - dom Chorwacja, nieruchomości Chorwacja

Opis
 
 
Witamy i gratulujemy! Właśnie znaleźliście Państwo zdolną grupę fachowców, która pomoże wam w zakupie, sprzedaży nieruchomości nad błękitnym Adriatykiem.
 
 Uważnie, w spokoju przejrzyjcie Państwo interesujące W as nieruchomości. Jeśli nie znajdziecie niczego odpowiedniego dla siebie – skontaktujcie się z nami – przekonacie się wtedy, jak wiele możemy dla Was zrobić.  To, co widzicie, to tylko część naszej oferty.
 
 

Jesteśmy grupą agencji nieruchomości aktywnie działających w obszarze morza adriatyckiego. Adriatica to rejon, do którego należą część Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Czarnogóry. Na naszych stronach prezentujemy Państwu obszerne informacje o wielu atrakcyjnych nieruchomościach - i to nie tylko zlokalizowanych na obszarach nadmorskich, ale i tych położonych w głębi lądu a posiadających zbliżone walory przyrodnicze. 
    
My znamy i kochamy Adriaticę – mamy ją we krwi. Potencjalny kupiec naszych nieruchomości może zawsze na naszej stronie zwrócić się o pomoc do nas i otrzymać fachową pomoc. O koncepcji Adriatici i o samym regionie możecie Państwo przeczytać na naszych linkach z lewej strony.
 

Opis

Wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorstwa z obszaru języka angielskiego i niemieckiego, skandynawowie oraz (szczególnie) Polacy będą przez nas przyjęci z największą uwagą i profesjonalnie obsłużeni.

    Wszyscy nasi pracownicy posiadają najwyższe kwalifikacje, co stanowi fundament dla profesjonalnych działań na rynku nieruchomości. Mamy ekonomistów, prawników, projektantów, specjalistów od marketingu i inżynierów informatyków.
 
    W ciągu całego procesu kupna-sprzedaży towarzyszyć Wam będą nasi profesjonalni współpracownicy, na których możecie Państwo polegać. Poznajcie nas – kliknijcie na zakładkę „O nas” u góry strony.
Opis
Wyśniona przez Was nieruchomość nad Adriatykiem na pewno Wam nie ucieknie. Lecz musicie mieć świadomość, że popyt na niektóre nieruchomości jest ogromny i stale wzrasta.
 
    Dlatego zarejestrujcie się u nas bezpłatnie, a cyklicznie dostarczymy nasz Newsletter i w ten sposób będziecie Państwo poinformowani o aktualnych ruchach na rynku nieruchomości. Obszerne wyjaśnienia dotyczące samej transakcji kupna-sprzedaży znajdziecie Państwo w naszym Przewodniku Handlowym.
 
    Opis i szczegóły usług, jakie oferujemy, znajdziecie Państwo wybierając link „Usługi”.
 
 

 

WITAMY W ADRIATICA !
Szybkie wyszukiwanie
Rodzaj nieruchomości
Kraj

Cena
Od Do
Wielkość
Od Do m2

WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE
Najciekawsze oferty
Willa A - Central
Brac Island
280m2
620,000€
Apartament A - Central
TROGIR
70m2
150,000€
Willa A - Central
TROGIR
400m2
2,200,000€
Tereny budowlane A - Central
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Dom z kamienia A - Central
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartament A - Central
KAŠTELA
102m2
136,000€
Dom z kamienia A - Central
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartament A - Central
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Central
KAŠTELA
300m2
330,000€
Dom A - Central
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Central
ZADAR
140m2
158,000€
Willa A - Central
TROGIR
150m2
350,000€
Willa A - Central
ZADAR
280m2
475,000€