Follow us
Użytkowników
Nazwa użytkownika

Hasło

Rejestr

Newsletter
Twój e-mail


Obecna pogoda

RAJ INWESTYCYJNY - dom Chorwacja, nieruchomości Chorwacja

Opis
Daily Mail o chorwackim rynku nieruchomości

Całkiem niedawno Nigel Lewis pisząc o Chorwacji jako o numerze jeden wśród innych atrakcyjnych miejsc w Europie wspomniał o cudownym wybrzeżu, wielości ukrytych plaż i tysiącu wysp.
 
    Zaznacza, że nowo wybudowane obiekty są porównywalne do tych w Hiszpanii, lecz często są w lepszym stanie i w przeciętnie niższej cenie. Możliwość inwestowania w Chorwacji jak i w innych częściach wybrzeża adriatyckiego są ogromne. Bądźcie Państwo przezorni i zainwestujcie wasze pieniądze na najszybciej rozwijającym się rynku nieruchomości w Europie.
 
    Na wielu obszarach roczny wzrost cen przekracza 100%! Złapcie swą szansę już teraz!Opis
Największe dochody

W większości przypadków inwestowania w nieruchomości istnieje określony stopień ryzyka, ale przy inwestowaniu w nieruchomości z tendencją zwyżkową - osiągniecie Państwo zysk większy niż przeciętnie.

    Adriatica od wielu lat przeżywa spektakularny wzrost cen nieruchomości, który w niektórych rejonach jak np. w Dubrowniku przekracza 300% rocznie. Ważnym czynnikiem tego wzrostu są oczywiście walory turystyczne. Adriatica jest najszybciej rozwijającym się rynkiem turystycznym Europy a fakt ten najbardziej przyciąga nabywców nieruchomości. Mając na względzie stały wzrost cen zakup nieruchomości w Adriatice jest najlepszą inwestycją, jakiej dziś można dokonać.
 
Opis
Czarodziejskie słowo – infrastruktura

Wśród najważniejszych czynników rozwoju jakiegoś regionu główną rolę spełnia infrastruktura, autostrady, drogi, mosty, lotniska, zaopatrzenie w wodę, sieć elektryczna, telekomunikacyjna.

    Państwa Adriatici modernizują swoją infrastrukturę w sposób niewiarygodnie szybki i dynamiczny. W przeciągu paru lat została tam wybudowana najpiękniejsza autostrada w Europie – Dalmatynka – pełna tuneli i cudownych widokowo mostów. Dziś zamiast 10-12 godzin podróży z Zagrzebia do Splitu można dojechać w 3 godziny. Szybki szerokopasmowy internet ADSL dostępny jest we wszystkich częściach Adriatici w najniższych europejskich cenach.
Opis
Pracowici, wartościowi ludzie!

Kapitał ludzki gra zdecydowaną rolę we wzroście i rozwoju każdej wspólnoty. Szczególnie ważny jest poziom wykształcenia kadry, gotowość do przyswajania nowej wiedzy.
 
    Ludzie w Adriatici są w większości dobrze wykształceni. Oprócz języka ojczystego mówią w języku angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim. Kosmopolityczne nastawienie ułatwia współpracę ze stale zwiększającą się liczbą zagranicznych przedsiębiorstw, które swoje centrale przenoszą do Adriatici lub tu otwierają lokalne przedstawicielstwa.  


WITAMY W ADRIATICA !
Szybkie wyszukiwanie
Rodzaj nieruchomości
Kraj

Cena
Od Do
Wielkość
Od Do m2

WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE
Najciekawsze oferty
Willa A - Central
Brac Island
280m2
620,000€
Apartament A - Central
TROGIR
70m2
150,000€
Willa A - Central
TROGIR
400m2
2,200,000€
Tereny budowlane A - Central
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Dom z kamienia A - Central
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartament A - Central
KAŠTELA
102m2
136,000€
Dom z kamienia A - Central
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartament A - Central
TROGIR
62m2
125,000€
Dom A - Central
KAŠTELA
300m2
330,000€
Dom A - Central
TROGIR
116m2
330,000€
Dom A - Central
ZADAR
140m2
158,000€
Willa A - Central
TROGIR
150m2
350,000€
Willa A - Central
ZADAR
280m2
475,000€